Haber

Amerikan Türk Cemiyeti’nden New York’ta Unutulmaz Yüzüncü Yıl Kutlaması

Amerikan Türk Cemiyeti’nden New York’ta Unutulmaz Yüzüncü Yıl Kutlaması

Suzan Sabancı ve Linda Wachner’in eş başkanlığını yaptığı Amerikan Türk Derneği (ATS), Türkiye Cumhuriyeti’nin yüzüncü yılını The Plaza Hotel New York’ta düzenlenen galayla kutladı. Türkiye ve ABD’den diplomatlar, iş dünyası liderleri, kültür sanat camiasının değerli isimleri ve sosyal hayatın tanınmış isimlerini bir araya getiren muhteşem gece, 2023’e damga vuracak etkinlikler arasında yerini aldı.

 

“Türkiye Cumhuriyeti’nin 100 yıllık başarılı serüveni büyük bir zarafetle kutlandı”

Oprah Winfrey ve Jennifer Lopez gibi saygın müşteriler için yaptığı çalışmalarla tanınan ünlü etkinlik planlamacısı Colin Cowie’nin New York’un en seçkin oteli The Plaza’da titizlikle düzenlediği geceye 200’ü Amerikalı olmak üzere 380 değerli davetli katıldı. . Vito Schnabel, Peter Morino, Michael Cohen, Dr. Mehmet Öz ve Omar Hernandez dikkat çeken konuklar arasındaydı. Jordan Kahn Orkestrası, Şehnaz Sam ve DJ Bartug büyüleyici performanslarıyla geceye renk katarken, Suzan Sabancı’nın tebrik konuşması tüm davetlilerin Cumhuriyet coşkusunu artırdı. Yoğun ilgi gören gecede, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100 yıllık başarılı serüveni büyük bir şıklıkla kutlandı.

 

“Cumhuriyetimiz yüz yılda başardıklarıyla istisnadır”

Amerikan Türk Derneği Eş Başkanı Suzan Sabancı, galanın başarısından duyduğu memnuniyeti dile getirerek şu açıklamalarda bulundu: “Cumhuriyetimizin 100. yılını seçkin katılımcılarla kutladığımız ve ülkemizin başarılarını konuştuğumuz bu özel gala, Milletimiz için çok pahalıya mal oldu. Her detayını titizlikle planladığımız galamızın Cumhuriyetimize yakışır şekilde gerçekleştiğini görmekten mutluluk duyuyoruz.” “Bundan çok memnunum. Cumhuriyet, milletimiz için taşıdığı vizyon ve yüz yılda başardıklarıyla bir istisnadır. Bu muazzam başarı öyküsünün, bizi bekleyen aydınlık gelecekte de devam edeceğine yürekten inanıyorum.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu