Haber

Araya Kara Kedi Girdi Diyenlere Karşı Ezgi Mola’dan Ateşli Esprili Merve Dizdar Paylaşımı!

Başlarının belada olup olmadığı merak edilen Ezgi Mola ve Merve Dizdar yeni bir paylaşım yaptı. Tüm ‘discord’ tezlerini rafa kaldıran esprili paylaşımın detayları ?

Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın uzaktan bakıldığında adeta pamuk gibi görünen dostluğu bir süre dillerden düşmedi. Setlerde birlikte saatleri alt üst eden ikili, her yere birlikte giderek eğlenceli paylaşımlar yaptı.

Ama hepimizi şaşırtan Ezgi Mola’nın düğününde Merve Dizdar’ı göremeyenler, üstelik Merve Dizdar’ın “Davetli değildik” açıklamasını görünce “zenci” diye dedikodular çıktı. kedi ikisinin arasına girdi”…

Doğrusu hepimizi anlamakta güçlük çekti… Merve Dizdar’ın bu kadar yakın ve kardeş gibi olmalarına rağmen düğün davetlileri arasında olmaması ilginçti.

Ancak bu davet edilmeme konusu bir sır olarak kalacak gibi görünüyor çünkü Ezgi Mola’nın bugünkü paylaşımı, çiftin arasında bir sorun olmadığını kanıtlıyor! ❤️

İşte Ezgi Mola’nın geçen yıl Merve Dizdar ile tatildeyken paylaştığı fotoğrafa benzeyen yeni ve komik paylaşımı!

Kızım tatilde, okullar kapalı! İnşallah yarın Erasmus ile seyahat edecek. Öğretmeni çok dedi, özel bir çocuk, lütfen açsın, tutma dedi. Zahmet çok ama gönderiyorum ? Abi abla olarak çıldırdı biz de yaptık. Tüm çocuklarımız için en iyisi…

Hem Ezgi Mola hem de Merve Dizdar sadece meslekleri ile değil, samimiyetleri ile de gönlümüzde taht kurmuş ünlü oyuncular.

Ve onları bu şekilde yan yana, gülerek, güzel güçlerini hepimize yansıtarak görmeye bayılıyoruz! Kara kedi yok, dostluğunuza nazar değsin! ?

haber-akcakale.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu