Haber

Başkan Savran İddialara Makbuzla Cevap Verdi

“KUMDA OYNAMAYA DEVAM EDİN”

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir Belediyesi ile ilgili asılsız tartışmalara bazı sosyal medya hesaplarından yanıt verdi. Konuyla ilgili makbuzu paylaşan Savran, “Hala algı peşindesiniz ama boşuna uğraşıyorsunuz. Bizim derdimiz vatan, sizinki makam, mevki, koltuk. Hadi şimdi kumda oynamaya devam et.” söz konusu.

İl Başkanı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nün AK Parti ile ilgili seçim afişlerini faturalandırmadığı, talimatla iş yaptığı yönünde bazı asılsız iddialara yanıt verdi. Savran, sosyal medya hesabından söz konusu söze ilişkin şu yorumu yaptı: “İradesi uluslararası çevrelerin elinde olan paralel bir örgütün Türkiye temsilcisi olarak hareket ettiniz. Terör örgütlerinin maşası oldunuz. Ayrıca bizim yaptığımız hukuki çalışmaları usulsüzlük olarak yansıtmaya çalışıyorsunuz. Milli iradeyi sizler gibilere teslim etmeyeceğiz. Bizim abdestimizden şüphemiz yok, namazımızdan şüphemiz yok. Makbuzunuzu alın. Yine algı ararsın ama boşuna uğraşırsın. Bizim derdimiz vatan, sizin derdiniz makam, mevki, koltuk. Hadi, kumda oynamaya devam edin.” ifadelerini kullandı.

Savran, yaptığı yorumun yanı sıra afiş asma hizmeti için Nevşehir Belediyesi’ne yatırılan meblağın makbuzunu da paylaştı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ibradihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu