Haber

Didim Belediyesi Çalışıyor, Kentin Sorunları Son Buluyor

Kent genelinde trafik akışını rahatlatmak ve düzenlemek üzere çalışmalarını arttıran Didim Belediyesi, yeni bir kavşak çalışmasına daha başladı.

Didim’de yaşayan vatandaşların güvenliği, huzuru ve mutluluğu için kent genelinde hizmet seferberliği başlatan Didim Belediyesi ekiplerinin çalışmaları hız kesmeden sürüyor.

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’ın talimatları doğrultusunda başlatılan çalışmalar kapsamında kentin ana sınırlarından olan Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan Pınar Caddesi kavşağında Didim Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü gruplarınca kavşak imaline başlandı. Trafik akışını rahatlatmak, düzenlemek ve araç şoförlerinin güvenliğini sağlamak üzere yapılan çalışma kapsamında Apollon Tapınağı’na yakın olan kesişme noktasında kavşak imali gerçekleştirilecek.

Didim için çalışmalarının sürat kesmeden devam edeceğini söyleyen Didim Belediye Lideri Ahmet Deniz Atabay, “Didim için çalışıyor, Didimliler için hizmet üretiyoruz. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz kentimizde araç trafiğinin yoğun olarak yaşandığı bir noktada daha kavşak yapım çalışmalarına başladı. Burada çalışmalarımızı en kısa zamanda sonlandırarak kavşağımızı vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Çalışmalarız, hizmet seferberliğimiz hız kesmeden devam edecek” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu