Teknoloji

Hogwarts Legacy için 20 Dakikalık Oyun içi Video Yayınlandı

 
Avalanche Software tarafından geliştirilen ve Warner Bros. Games tarafından yayınlanacak olan açık dünya aksiyon macera rol yapma oyunu Hogwarts Legacy için 20 dakikalık yeni bir görüntü yayınlandı. Yeni görüntü oyun içerisinden kaydedilen manzaralardan oluşuyor ve bizlere farklı farklı görüntüleri sunuyor.
 
Hogwarts temalı açık dünya rol yapma oyunu
 
 
 
Hogwarts Legacy, oyunculara sürükleyici bir açık dünya aksiyon rol yapma tecrübesi sunmaya hazırlanıyor. Oyunda biz oyuncular fantastik canavarları keşfedecek, karakterimizi özelleştirecek ve iksirler yaparak büyü imalinde ustalaşmaya çalışacağız. Bunun yanı sıra karakterimizin yetenekleri yükseltmeye çalışacak ve olmak istediğiniz bir büyücü için maceralara atılacağız. 
 
Oyun temel olarak 1800’lerde geçiyor. Hayranların aşina olduğu Hogwarts’ta geçecek olan bu macerada büyücülük sistemi ön planda olacak. Oyunda çeşitli sihir ve büyüler öğrenebilecek ve dünyayı tehdit eden tehlikelere karşı öğrendiklerimizi kullanabileceğiz.
 
Hogwarts Legacy ne vakit çıkış yapacak?
Hogwarts Legacy, 10 Şubat 2023’te PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Daha sonraki bir tarihte ise Switch konsolları için piyasaya sürülecek.
 
Yayınlanan video
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu