Yaşam

Jin Nereid Koleksiyonu ile Zamansız Bir Yolculuk

Yunus Can Önalan’ın hayal edip çizdiği ve Kapalıçarşı’nın usta ustalarının ellerinde sanat eserine dönüştürdüğü eşsiz tasarımlarla Jin, yeni koleksiyonunda sonsuz maviden ve mitolojiden ilham alıyor. Jin’in yeni koleksiyonu “Nereid”, balık, yengeç, denizatı gibi sonsuz mavi yaratıklardan ve mitolojik sembollerden aldığı doğal ilhamlara sade ama estetik bir dokunuşla stil katıyor.

14 ayar altın, değerli taşlar ve en nadide el işçiliği tasarımlardan oluşan özel bir seçki sunan Jin, Nereid ile mitolojinin eşsiz ruhuna selamlarını gönderiyor. Koleksiyon, okyanusları koruyan ve zor durumdaki denizcilere ve balıkçılara yardım eden sevimli genç deniz tanrıçaları Nereidlerin mistik tarihini denizin hoş unsurlarıyla birleştiren büyüleyici tasarımlardan oluşuyor.


Kolye, küpe ve yüzüklerden oluşan Nereid koleksiyonu, takılarınızla gündüzden geceye zamansız bir tarz yaratmanıza olanak tanırken, mitolojinin büyüleyici ruhunu taşıyan ve özel anlamlar taşıyan tasarımlarıyla kendi ruhunuza dokunmanıza da yardımcı oluyor.

Jin’e özel bölümlere 74 Escape, Yasemin Karagülle, Wolf&Badger, Köhne Büyükada, Oldn Style Alaçatı mağazalarından ve www.jinofficialshop.com adresinden ulaşabilirsiniz.

haberhekimhan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu