Haber

Karayollarında İnşaat ve Onarım Çalışmaları Sürüyor

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında yavaş gidilerek trafik levha ve işaretlerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre Mengen-Yeniçağa yolunun 24’üncü kilometresindeki yamaç akıntısı nedeniyle Mengen-Yeniçağa yönü trafiğe kapatılarak, ulaşım çift yönlü (gidiş-dönüş) sağlanıyor. Yeniçağa-Mengen yönünden.

Aydın-İzmir İzmir-Aydın Otoyolu Yönü, 88-89. Üst yapı onarım çalışması nedeniyle 10-26 Haziran tarihlerinde (eski Aydın gişe yeri) trafik akışına sol ve orta şeritten devam edilecektir.

TEM Otoyolu Gümüşova-Kavacık kavşaklarındaki viyadüklerin genleşme derzi onarım çalışmaları nedeniyle 22.00-06.00 saatlerinde şerit daraltma yapılıyor.

24-28 Kırıkkale-Kırşehir yolu. Üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle Kırşehir-Kırıkkale istikameti trafiğe kapatılırken, ulaşım Kırıkkale-Kırşehir istikametinde çift yönlü (gidiş-dönüş) olarak devam ediyor.

Aydıncık-Silifke yolunun 25-28. kilometre (Büyükeceli-Yanışlı arası) patlatma yolu yapım çalışmaları nedeniyle trafik akışı kontrollü olarak yapılıyor.

Yozgat-Sorgun-Akdağmadeni yolunun 47-52. Kilometrelerinde yol yapım çalışması olduğu için bölünmüş yolun bir kısmından çift taraflı ulaşım yapılıyor.

Çatalzeytin-Türkeli-Ayancık yolunun 1. kilometresindeki yokuş akıntısı nedeniyle denetimli olarak ulaşıma izin veriliyor.

Hopa-Borçka-Artvin yolunun 47-65. 10 kilometrelik 10 tünel ve güzergâhlarda 12-16 Haziran (5 gün) ve 08.00-17.30 saatleri arasında yapılacak bakım, onarım ve temizlik çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten sağlanacak. ve gözetim altında.

0-16 Yenişehir-Bilecik yolu. kilometre ve Akseki-Manavgat yolunun 7-12. kilometre, söz konusu bölümlerde yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak yapılıyor.

kocakoyhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu