Haber

Kılıçdaroğlu böyle cevap verecek! Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ince gönderme

  •     HABER7

14 Mayıs seçimlerine bir hafta kala İstanbul’un dev bir düelloya ev sahipliği yapacağı ortaya çıktı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanile altılı masanın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, aynı gün aynı saatte İstanbul’da miting yapacak.

türkiye 14 Mayıs Pazar yüzyılın seçimine tanık olacak. Türkiye’yi 21 yıldır yöneten Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, anketlerde en yakın isim. Altılı masanın adayı Kemal KılıçdaroğluTürkiye’nin geleceği 5 yılİdaresi için vatandaşlardan yetki isteyecek.

7 MAYIS İSTANBUL DİNLENMESİ

Seçim yüzeyine girildiği bu günlerde mitinglerin hız kazandığı, siyasilerin yoğun tempoda çalıştığı İstanbul’da iki ismin karşı karşıya geleceği öğrenildi. Milletler Topluluğu adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanve Millet İttifakı’nın ortak cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu 7 Mayıs Pazar günAynı gün İstanbul’da miting yapacak.

ERDOĞAN’DAN ÇOK SEÇENEK

11 milyonu aşkın seçmenin bulunduğu İstanbul’da yapılacak mitinglerde yerler de belirlendi. Kılıçdaroğlu 7 Mayıs’ta Maltepe Orhangazi Kent Parkı’ittifak ortaklarıyla sahne alacak, Cumhurbaşkanı ErdoğanMiting için yer seçiminin anlamlı olduğu belirlendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 7 Mayıs Pazar günü Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi ‘de vatandaşlarla görüşeceği belirtildi. Hatırlanacağı üzere Kılıçdaroğlu, Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi yapımına karşı çıkmıştı. “Bu işte bir damla mürekkebi olan herkes haindir. O makine müteahhitidir, size özel ilgi göstereceğiz”dedi.

Cumhurbaşkanı ErdoğanBüyük İstanbul mitingi için Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’ni seçmesi Kılıçdaroğlu’na gönderme olarak yorumlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu