Haber

Kılıçdaroğlu’nun İstanbul programında neden yoktu? İmamoğlu’nun cevabı CHP’yi zora sokacak

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na isyan ederek değişim mesajları veren Ekrem İmamoğlu, bir süredir devam eden sessizliğini bozdu. İmamoğlu, Kılıçdaroğlu’nun geçen hafta İstanbul programlarına neden katılmadığına ilişkin soruları şöyle yanıtladı: “Bu soruya cevap veremem. Çünkü sorunun muhatabı ben değilim. Bilginiz olmayan bir konuya cevap veremezsiniz.” o cevapladı.

KILIÇDAROĞLU HERHANGİ BİR PROGRAMA KATILMADI

28 Mayıs seçimlerinin ardından bağların koptuğu Kılıçdaroğlu-İmamoğlu cephesinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Bir haftadır CHP’nin resmi programlarına katılmayan ve Kılıçdaroğlu’nun İstanbul programında yer almayan İBB Lideri Ekrem İmamoğlu, soruları yanıtladı. İmamoğlu, İsmail Saymaz’ın ziyaretlerde neden bulunmadığı sorusuna, davet edilmediğini ima ederek yanıt vererek, “Bu soruya cevap veremem. Çünkü sorunun muhatabı ben değilim. Hangi konuyla ilgili bir konuya cevap veremezsiniz.” hiçbir bilgin yok.” Şöyle cevap verdi:

YAVAŞ’IN ADAYLIĞI AÇIKLANDI AMA İMAMOĞLU BELİRTİLMEDİ

Öte yandan dün CHP’nin 100. Yıl Ormanı’nın açılışına katılan Kılıçdaroğlu, Mansur Yavaş’ın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adaylığını açıkladı. Kılıçdaroğlu’nun İmamoğlu’nun adını bile anmaması kulislerde gündem oldu.

haber-gerger.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu