Haber

Konyaspor’dan ‘Hükümet istifa’ sloganlarına kınama

Konyaspor Kulübü, Beşiktaş – Antalyaspor maçında hükümet protestolarına tepki gösterdi. Yeşil-beyazlı kulüp, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, hükümet aleyhine yapılan istifa davetlerine katılmadıklarını açıkladı.

Kulüpten yapılan paylaşımda, “Selçuklu Dar-ül Mülkü Konya, Büyük Konyaspor camiası ve taraftarları dün, bugün ve yarın her zaman devletimizin yanındadır. Ülkemizin içinde bulunduğu bu zor günlerde 85’in yanındayız. Devletimizin ve milletimizin acısını bilen, depremzedelerimizin yaralarını saran 100.000.000 Büyük Türk ailesi Yas gününde yas tutmak yerine, bir çirkinliğe destek verenleri lanetlediğimizi tarihin ve milletin huzurunda ilan ederiz. politikasını en güçlü şekilde

KAYSERİSPOR DA TEPKİLENDİ

Kayserispor Kulübü, Beşiktaş – Antalyaspor maçı sırasında ‘Hükümet istifa’ sloganlarına tepki göstermişti.

Kulüpten yapılan açıklamada, “Kayserispor Kulübü ve Kayserispor camiası sonuna kadar devletinin ve milletinin yanındadır. İçinde bulunduğumuz bu felaket günlerinde milletimizin acısını paylaşırken, bu acıyı bizlere de arz eden kamuoyuna arz ediyoruz.” Bu acıyı vesile kılarak tribünlerde yapılmaya çalışılan kirli siyasetin ve aşağılamanın farkındayız ve kınıyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu