Yaşam

Netflix ve Anima School İşbirliği ile Görsel Efekt Eğitimi Başlıyor

Netflix ve Anima Okul, yeni görsel efekt sanatçıları yetiştirmek ve yaratıcı departmana kazandırmak için ücretsiz bir eğitim programı başlatmaya hazırlanıyor. Yedi aylık Görsel Efekt (VFX) Eğitimi başvuruları 8 Mayıs’ta başlayacak.

Lider eğlence platformu Netflix, Grow Creative programıyla Türkiye’deki kreatif departmana katkı sağlayacak projeler üretmeye devam ediyor. Netflix’in Türkiye’de animasyon ve görsel efekt alanında uzmanlaşmış eğitim kurumlarından biri olan Anima Okul iş birliğiyle hayata geçireceği yeni eğitim programı, görsel efekt (VFX) ve eğitimleri başarıyla tamamlayanlara istihdam olanağı sağlamak.

İLK KURS 20 HAZİRAN’DA

Yedi ay sürecek olan Görsel Efektler (VFX) Eğitimi, ‘Modeling’, ‘Texture’, ‘Render-Lighting’, ‘Animation Mocap’, ‘Previz’ ve ‘2D’ başlıkları altında altı kapsamlı modülden oluşacak. -3D VFX-Birleştirme’. 180 saatlik programı tamamlayan katılımcılar, eğitim sonrasında bilgilerini tazelemek için program materyallerine online olarak erişmeye devam edebilecekler. Tamamen ücretsiz olacak eğitime başvurular 8 Mayıs – 1 Haziran tarihleri ​​arasında https://zfrmz.com/FqPa7PjhB8VjY3euYHmy adresinden yapılacak olup, programla ilgili detaylı bilgiye https://www.animaokul adresinden ulaşılabilecektir. .com. Eleme sürecinin tamamlanmasının ardından eğitimler 20 Haziran’da başlayacak.

YARATICI ŞUBE KATKILARI

Anima Okul iş birliğiyle hayata geçirilen ‘Görsel Efekt Eğitimi’, kreatif departmanını geliştirmek ve departmana yeni yetenekler kazandırmak için projeler üreten Netflix’in Grow Creative programının imzasını taşıyor. Güney Kaliforniya Üniversitesi’nin desteğiyle düzenlenen ‘Yaratıcı Yapım Programı’, Bahçeşehir Üniversitesi ortaklığıyla açılan ‘Netflix Dizi Senaryo Kursu’, Tatino Films ve Impact Hub İstanbul işbirliğiyle sunulan ‘Netflix Series Lab’ projesi, Bugüne kadar Türkiye’de gerçekleştirilen Grow Creative projeleri, Antalya Altın Portakal Sinema Festivali kapsamında ‘Netflix Adaptation Lab’ projesi ve Dizi/Kısa Dizi Pitching Platformu ile işbirliği dahil olmak üzere birçok farklı girişim var.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu