Yaşam

Oyun Dünyasının Einstein’ı Hideo Kojima’nın Belgeseli Açıklandı: İlk Fragman Geldi [Video]

Hideo Kojima Oyuncu olmasanız bile internette ve sosyal medyada vakit geçiriyorsanız mutlaka duymuşsunuzdur. Metal Gear serisini başlatan ve daha piyasaya çıkmadan korkutan, sonunda Death Stranding’i hayatımıza getiren PT adlı oyunun arkasındaki fikir olan Kojima, oyun dünyasının en popüler isimleri arasında yer alıyor.

Faaliyetlerine kendi bağımsız oyun şirketi Kojima Productions ile devam eden Hideo Kojima, bu kez belgesel haber ile geldi. Sony PlayStation, Filmworks ve Kojima Productions ortaklığıyla üretilen belgesel, Kojima’nın hikayesiözel alacaktır.

Hideo Kojima belgeselinden ilk fragman da geldi:

Hideo Kojima: Connecting Worlds adıyla yayınlanacak yeni belgesel Kojima’nın. özellikle yaratıcı süreçleri, yani bir oyun veya başka bir proje geliştirirken nasıl bir yol çizdiğine ışık tutacaktır. Belgeselde Kojima’nın kendi açıklamalarının yanı sıra oyun ve sinema dünyasından değerli isimler de görüşlerini paylaşacak.

Bu isimlerin başında ünlü yönetmen Guillermo del Toro, müzisyen Grimes ve Woodkid, oyuncu Norman Reedus ve daha niceleri yer alacak. belgesel için Bir çıkış tarihi henüz belirlenmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu