Haber

Selvi Kılıçdaroğlu, “Van Depreminde büyük kayıplar veren kadınlarla bir araya geldim. Ciddi sorunları olmasına rağmen çok güçlüler.

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından; ” kamyonet Depremde büyük kayıplar vermiş kadınlarla görüştüm. Çocuklarının geleceğinden endişe ediyorlar. Ciddi sorunları olmasına rağmen çok güçlüler. Aslında onlara umut vermeye geldim ama onlardan umutlarım yenilenmiş olarak ayrıldım. Bahar gelince yine sarılacağız.”

Selvi Kılıçdaroğlu, 2011 yılında Van’da meydana gelen depremlerde yakınlarını kaybeden kadınlarla bir araya geldi. Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından ziyarete ilişkin şunları paylaştı:

“Vanlı anneler ve tatlı çocuklarıyla güne başladım. İçim umutla doldu. Türkiye Beslenme Saati projemizin her yere yayılmasını ve dayanışmanın güçlenmesini temenni ediyorum.

Van depreminde büyük kayıplar vermiş kadınlarla bir toplantıya geldim. Çocuklarının geleceğinden endişe ediyorlar. Önemli sorunları olmasına rağmen çok güçlüler. Aslında onlara umut vermeye geldim ama onlardan umutlarım yenilenmiş olarak ayrıldım. Bahar gelince yine kucaklaşacağız.”

Kaynak: ANKA / Günümüz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu