Teknoloji

Blizzard’ın Yeni Mobil Oyunu Warcraft Rumble Türkçe Dil Desteğiyle Gelecek!

Oyunseverlerin sevdiği firmalardan biri olan Blizzard, 3 Kasım’da bir oyun düzenleyecek. kar fırtınası Etkinlik için son hazırlıklarını tamamlıyor. Şirket, etkinlikte yeni mobil oyununu duyurdu. Warcraft Rumble’ı Aynı zamanda dünya çapında da piyasaya sürülecek. Oyun kullanıcılara açılmadan önce görsel paylaşmak kar fırtınasıyapımda Türkçe dil desteğinin olacağını duyurdu.

Yapım Oyun Müdürü Tom Chiltonve Sanat Yönetmeni Jeremy CollinsTürkiye’de ve dünyada TürkçeKonuşan oyunculara seslendiği videoda, “ Warcraft Rumble’ı bu yıl 3 Kasım’da BlizzCon’da canlı olarak başlatacağımız için çok heyecanlıyız. Sizlere özel bir duyurumuz var. Warcraft Rumble’ı İlk günden itibaren Türkçe dil desteğiyle Çıkış yapacağını söyleyebiliriz. “Kaosun Tadını Çıkarın”kelimeler kullanıldı.

Oyunun Türkçe dil desteğiyle geleceğini duyuran görüntüler:

Warcraft Rumble, bir diğeri Warcraft Önceki yapımlarından biraz farklı bir oyun olarak karşımıza çıkacak. Oyuncular daha önce bu evrenden tanıdıkları kahraman grupları ile ittifaklar kuracak ve taktiklerinin daha yeterli olduğunu kanıtlamaya çalışacaklar. oyunun tek oyunculu görevlerVe PvPmodu mevcut olacaktır.

3 Kasım’da Blizzcon’daki tanıtımın ardından AndroidVe iOS Warcraft Rumble’ı cihazlarda oynamak mümkün olacak. Oyun, uygulama mağazalarında ücretsiz olarak yerini alacak. Oyunlar için bunları zaten uygulama mağazalarından indirebilirsiniz. ön kayıtBunu yapmak mümkündür.

dosemealti-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu