Haber

Galatasaray’da Oliveira idmanı yarıda bıraktı!

Galatasaray, Dünya Kupası nedeniyle Harika Lig’e verilen arada çalışmalarını bugün yaptığı antrenmanla sürdürürken, bileği burkulan Sergio Oliveira idmanı yarıda bıraktı.

Galatasaray, Dünya Kupası nedeniyle Süper Lig’e verilen ortada çalışmalarını bugün yaptığı idmanla sürdürdü. Koşu çalışmasıyla başlayan egzersiz, ısınma hareketleriyle devam etti. Teknik yönetici Okan Buruk idaresindeki idman, iki küme halinde 5’e 2 pas çalışmasının akabinde dar alanda oyunla sona erdi.

Medipol Başakşehir maçında sol dizine aldığı darbeden ötürü kemik ödemi oluşan ve bir müddettir tedavisine devam edilen Rashica ve tekrar Medipol Başakşehir maçında sol art adalesinde 2. derece zorlanma ve yırtık tespit edilen Emre Taşdemir ile iki hafta evvel iç yan bağlarında yırtık oluşan ve tedavisine devam edilen Mathias Ross antrenmanda yer almadı.

Bugün yapılan idmanın son kısmında girdiği ikili uğraşta ayak bileği burkulan Sergio Oliveira egzersizi yarım bıraktı. Portekizli futbolcunun durumu pazartesi günü çekilecek MR’dan sonra netlik kazanacak.

Galatasaray, yarın saat 16.30’da yapacağı antrenmanla çalışmalarını sürdürecek. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu