Teknoloji

Yeni bir Dead Rising oyunu göze çarpıyor!

 
Capcom tarafından oyunculara sunulan zombi temalı aksiyon macera serisi Dead Rising’in hayranlarını sevindiren bir durum ortaya çıktı. Twitter’da Jez Corden (gazeteci ve analist), Dead Rising 4 ile kötü bir dönüş yakalayan seri için yeni bir oyunun ufukta olabileceğini öne sürdü.
 
Yeni bir Dead Rising oyunu gelebilir
 
 
 
İlk olarak 2006 yılında çıkan Dead Rising serisinin ilk oyunu çok ilgi gördü ve bu serinin sonraki oyunlarının oluşmasına katkı sağladı. Serinin son 4. oyunu 2917 yılında çıkmış ve bu oyun oyuncular tarafından pek iyi karşılanmamış ve eleştiri odağı haline gelmiştir. 4. oyunuyla beklentileri karşılamayan seri bir süredir sessizliğini koruyor.
 
Ancak sessizliği, ufukta yeni bir oyunun olabileceğini öne süren Jez Corden bozdu. Corden, “Dead Rising yüzünden Xbox’a döndüm” diyen bir kullanıcıya yanıt olarak “Eğer bir Dead Rising hayranıysanız, gelecekte sizin için bir şeyler olabilir” dedi.
 
Bu iddia edilen oyunun, yeni bir Dead Rising oyunundan ziyade muhtemelen ilk oyunun yeniden çevriminde karşımıza çıkması bekleniyor. Ancak şu an için yeni oyunun tam olarak ne olduğu hakkında net bir bilgi yok.
 
Dead Rising serisi esasen oyuncular tarafından sevilen ve oynanan bir seridir. Bu nedenle hayranlar yeni ve daha yüksek seviyeli bir oyun daha görmek istiyor.
 
Peki, yeni bir Dead Rising oyunu görmek ister misiniz?
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu